Wishmaker Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
>Everyone hail to the pumpkin song<
Autor Wiadomość
Foksiu

Wysłany: 2016-03-20, 01:38     

Chcąc nie chcąc, wyglądałaś teraz... głupio. Bardzo głupio, ale chłopak postanowił, że w żaden sposób tego nie skomentuje, chociaż oboje zdawaliście sobie z tego sprawę.
Znowu nie można było powiedzieć, aby twoje słowa go zaskoczyły, chyba byłaś łatwą do rozpracowania osobą.
- Miałem nadzieję, że to powiesz. - Przyznał poważnie. Nic dziwnego. Kto by chciał przeleżeć resztę misji w łóżku, podczas gdy jego towarzysze nadal walczą? No, do takich leniuchów na pewno nie należał Earl, który jednak zawahał się po chwili. Choćbyś chciała, to w obecnym stanie zwyczajnie nie mógł walczyć. Potrzebował krótszej albo dłuższej chwili na zregenerowanie sił, a jednak mimo to spróbował wstać.
- Ja jestem gotowy, ale nawet jeśli... wątpię, aby wypuścili mnie stąd w obecnym stanie. - Oznajmił.

REKLAMA

Wysłany: 2016-03-29, 20:18     

Joker

Wysłany: 2016-03-29, 20:18     

Nigdy by do tego nie doszło, jakby nie szastał tak tymi bezwstydnymi słowami. Właściwie ona zaczęła, ale wolałaby nie wracać do tego myślami. Przez najbliższy miesiąc chociaż.
- Co? - Wydawała się wyrwana z zamyślenia, kiedy Earl oznaczył, że "jest gotowy". Zmarszczyła brwi. Owszem, Nana chętnie wyruszyłaby od razu, nawet bez żadnego planu, ale...
- Jak padniesz gdzieś po drodze to na nic się nie przydasz. - Oznajmiła chłodnym tonem. Nie wypuściliby go? Ucieczka to byłby chyba najmniejszy problem w tej sytuacji. - Postaraj się choć trochę wypocząć.

Foksiu

Wysłany: 2016-03-29, 22:00     

Okej, fakt jest taki, że nie znaliście się z Earlem dostatecznie długo, aby rozumieć się bez problemu, a jednak, przewidzenie jak chłopak na to zareaguje, wcale nie było takie trudne. Co prawda sprawiło mu to pewną trudność, jednakże postanowił dźwignąć się na równe nogi, z minimalnym wsparciem w postaci twojego ramienia.
Wyglądał słabo, mizernie w zasadzie, jednakże jakoś się trzymał, a po próbie wykonania kilku kroków okazało się, że chodzenie także jakoś mu wychodzi.
- Nie wiem, czy słyszałem troskę, ale zostawić mistrza bez broni nie brzmi jak dobry pomysł. - Stwierdził. Nawet znajdując się w obecnym stanie, wyglądał na absolutnie zdeterminowanego i prawdopodobnie żaden rozkaz nie mógł go teraz powstrzymać od podjęcia tej decyzji. Ostrożnym krokiem skierował się w kierunku drzwi, po chwili jednak, jakby sobie o czymś przypominając, skierował się w kierunku jedynej w pokoju szafy, skąd wyjął swoją koszulkę.
Właśnie, wspominałem już, że do tej pory paradował nagi od pasa w górę?
Chłopak nie był może nazbyt umięśniony, jednak nie można go było uznać za chuderlaka. Ot, taki przeciętniak - mimo to mogłaś dostrzec lekki zarys mięśni brzucha. Gdybyś się przyjrzała oczywiście.
Earl uniósł ręce... jednak po chwili dał sobie z tym spokój, wzdrygnąwszy się. Z dziurą w brzuchu nawet wykonanie tak prostej czynności było dla niego czymś wymagającym.
Z lekką niechęcią podał ci koszulkę.
- Mogłabyś?

Joker

Wysłany: 2016-03-29, 22:37     

Zastanawiała się, czy powinna się cieszyć z tego, że jej towarzysz jest tak zdeterminowany, czy raczej martwić tym, że jest takim idiotą! Westchnęła jednak cicho. Czy czas, w którym miała coś do powiedzenia w tej kwestii, właśnie się dla niej kończył? Chyba tak. Żadne argumenty prawdopodobnie nie trafiłyby do Earla, a ona nie miała zamiaru na siłę udowadniać mu jak zły to jest pomysł. Z resztą było jej to całkiem na rękę. Oczywiście, jeśli faktycznie nie padnie jej po drodze. Byłaby szkoda.
Zerknęła zaskoczona na koszulę, którą do niej wyciągnął. Odchrząknęła cicho i cóż... Postanowiła mu pomóc i wcale nie była tym skrępowana! A przynajmniej nie wyglądała na taką. Zaskakująco delikatnie (i w sumie niechętnie) zakryła jego ciało koszulą i powoli zapięła guziczek po guziczku... A właściwie miała zamiar to zrobić, ale zrezygnowała po pierwszym gdzieś po środku. To już mół zrobić sobie sam, nie?

Foksiu

Wysłany: 2016-03-29, 23:22     

Spojrzał na swoją koszulę, nie wyglądając przy tym na w żaden sposób zawiedzionego, chociaż coś w geście, po którym zaczął kontynuować twoje dzieło świadczyło, że jego zdaniem mogłaś już dokończyć to, co zaczęłaś. Tak czy inaczej, jakoś sobie poradził z guzikami, nałożył na stopy buty... na dodatek koszulę krzywo zapiął, no. Krótko mówiąc, nie wyglądał zbyt wyjściowo - już lepiej prezentował się z gołą klatą, teraz bardziej przypominał kogoś, kto dopiero planował ucieczkę ze szpitala(Tyle że psychiatrycznego).
Dziwnie było go widzieć z takim stanie, jednak co poradzić? Jego wygląd w tej chwili to była kwestia drugorzędna.
- Dzięki. Że mnie nie zatrzymałaś. - Powiedział, jakby to nie było coś całkiem oczywistego. Następnie już przestąpił za drzwi i kiedy szliście wzdłuż korytarza, na którym - o dziwo - zupełnie nikt nie próbował was zatrzymać - Właściwie to co powinniśmy zrobić? Ona... wiedźma leży poza naszym zasięgiem, w życiu sobie z nią nie poradzimy. Szczególnie nie, kiedy jestem w takim stanie. - Wzdrygnął się lekko. Nie podobało mu się to.
Tymczasem nadal siedzący w poczekalni Soul wstał na wasz widok, uniósł lekko brew widząc Earla na korytarzu, po czym uśmiechnął się, wzruszywszy ramionami.
- Cokolwiek będziecie chcieli zrobić, ja i Maka mamy już pewien plan. Ale zajmiemy się nim po zjedzeniu czegoś, hm? - Zaproponował. Nie brzmiało to, jakby traktował ich misję poważnie, ale w zasadzie to co innego wam pozostało, niż posłuchać się rady senpaia?

Odpowiedz do tematu