Wishmaker Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
I wanna see you cry.
Autor Wiadomość
Joker


Dołączył: 15 Lut 2016
Posty: 208
Wysłany: 2016-02-21, 23:12   I wanna see you cry.  

Kod:
[center][b] Imię i nazwisko + ksywka [/b][/center]
[size=9]
[b]Uniwersum: [/b]
[b]Wiek: [/b]
[b]Wygląd: [/b]
[b]Historia: [/b]
[b]Rodzina: [/b]
[b]Czas i miejsce akcji: [/b](rozpoczęcia przygody)
[b]Cele postaci: [/b]
[b]Przyjaciele: [/b]
[b]Wrogowie: [/b]
[b]Wątki miłosne: [/b]Tak/Nie
[b]Przemoc: [/b]Tak/Nie
[b]Uwagi: [/b]Czego oczekujesz od gry?
[/size]
Ostatnio zmieniony przez Joker 2016-03-04, 14:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 14 Lut 2016
Posty: 100
Wysłany: 2016-02-22, 15:48     

Ostatnio zmieniony przez Senpai 2016-03-04, 14:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Senpai 


Wiek: 21
Dołączył: 14 Lut 2016
Posty: 100
Wysłany: 2016-02-22, 15:48     Imię i nazwisko: Sachiko Uchiha
Uniwersum: Naruto. Dokładniej czasy Sarady i Boruto, ale ich nie ma. Są inne dzieci \o/
Wiek: 15 lat
Wygląd: Klik! , Klik!
Historia:
15 lat temu w szpitalu w Konoha Gakure przyszły bliźnięta. Jedno podobne do ojca, drugie do matki. Jak z wyglądu, tak z charakteru. Dzieci łączyła także jedna, ważna rzecz - kekkei genkai aka sharingan. Oboje go posiadali, jak i uaktywnili w tym samym wieku, kiedy to mieli 9 lat. Jak to się stało? Otóż najzwyczajniej w świecie jako dzieci zostali porwani dla okupu przez jakichś randomowych shinobi z wioski ukrytej nie wiadomo gdzie. Widząc, jak rodzice walczą zaciekle w celu ich uwolnienia zapragnęli im pomóc. Tym bardziej, że w pewnej chwili matka z ojcem padli na ziemie pod ciężarem trującego jutsu typa spod ciemnej gwiazdy. Shinobu oraz Sachiko widząc to aktywowali sharingana i ruszyli na pomoc. Oczywiście nic nie zrobili konkretnego, bo zanim dobiegli, to zjawił się 7 Hokage ze swoją ekipą w postaci ANBU i rozgromił przeciwników w parę minut. I to było na tyle. Teraz bliźnięta mają po 15 lat. Zbliża się egzamin na genina i tym samym opuszczenie akademii oraz przydzielenie do drużyn. Co będzie po tym? Nie wiadomo.

Co do charakteru Sachiko... Dziewczyna jest przede wszystkim dość impulsywna, agresywna, szczególnie jeśli ktoś ją zirytuje czy zdenerwuje, to od razu rusza z pięścią. Łatwo wywołać z nią bójkę. Ale mimo wszystko to inteligentna i przyjazna osóbka, którą zazwyczaj można napotkać z uśmiechem na ustach. Lubi pomagać innym, a szczególnie przyjaciołom i najbliższym. Dla swej rodziny jest w stanie zrobić wszystko. Po matce odziedziczyła monstrualną siłę, zdolność do idealnej kontroli chakry oraz umiejętności analityczne. Po ojcu... Można rzec, że tak jak on w przeszłości, tak teraz ona żyje w cieniu swego brata. Pragnie by rodzic ją zauważył i docenił. Ale i tak podziwia zarówno ojca, jak i matkę. Ta dwójka jest dla niej wzorem do naśladowania. Od swego papy ma również sharingana, jak i żywioły chakry, jakimi to są Raiton oraz Katon. Tak, jak Sasuke w jej wieku Sachiko posiada wielki potencjał, by zostać wspaniałym shinobim, a raczej kunoichi. Ponadto dziedziczyła także frazę używaną przez Sakure - "Shannaro!". Wplata ją w różnorakie zdania, kiedy to jest wkurzona bądź radosna, kłóci się lub walczy. Sachiko to także ciekawska dziewczyna. Wszystko musi wiedzieć i nic się przed nią nie ukryje. Ma skłonność do śledzenia innych ludzi i nawet obserwowania cały dzień, jeśli ją oczywiście czymś zainteresowali.
Rodzina:
- Ojciec - Sasuke Uchiha
- Matka - Sakura Uchiha
- Brat bliźniak aka mini klon ojca - Shinobu Uchiha

Osobowość Shinobu jest nieco skomplikowana.
To taki pewny siebie Tsundere uważany przez wszystkich za geniusza. Z łatwością może nauczyć się wielu technik, które dla innych mogą być poważnym wyzwaniem i trudnością. Dlatego też ojciec poświęca mu znacznie więcej czasu, a niżeli Sachiko. Raczej trzeba rzec, że przeznacza dla niego cały swój czas wolny, a z córką czasem tam porozmawia. Według Sasuke Shinobu jest przyszłością klanu. Tak, jak ojciec w okresie akademii i późniejszym jest wielce popularny wśród kobiet. Mimo to wszystkie odrzuca oraz ma w głębokim poważaniu. Interesuje go tylko jedno. Zostanie pierwszym Uchiha Hokage. Przewyższenie wszystkich dookoła, a także wygranie oficjalnego pojedynku z ojcem, jak i samym Naruto Uzumakim. Siła jest dla niego najważniejsza. Ten ironiczny dupek bardziej szanuje matkę, niż ojca, którego uważa za rywala. Irytuje go, że Sasuke spędza z nim tyle czasu, ale również wykorzystuje to, by poznać wszystkiego jego słabości w celu pokonania go w przyszłości. Ponadto inteligentny i zrównoważony. Nie jest tak wybuchowy jak jego siostra bliźniaczka. Jest jedna rzecz dodatkowa... Ma kompleks siostry. Chorobliwie nadopiekuńczy. Uważa, że jest dla niej najważniejszy. Stale ją obserwuje. Ba. Ma nawet takie specjalne coś, aka kula wróżkowa, gdzie widzi co jego siostra aktualnie robi. W skrócie. Klon Sasuke z domieszką psychopaty... Trochę tam z emo też ma w sobie.

Czas i miejsce akcji: Konoha. Kilkanaście lat po Wielkiej wojnie Shinobi. Naruto Uzumaki został Hokage, a poprzedni szef wioski - Hatake Kakashi jest na emeryturze w gorących źródłach. Bohaterzy z oryginalnej serii mają 35 lat.
Cele postaci:
- Zostać najlepszym medic-ninja, tak, jak jej matka.
- Być tak silną jak ojciec czy Hokage, a nawet ich przewyższyć.
- Sprawić, by papa był z niej dumny.
- Nauczyć się Kuchiyose: Edo Tensei, by ożywić rodziców ojca oraz wujaszka Itachiego, żeby ojciec był szczęśliwy chociaż przez jeden dzień. Sachiko sądzi, że papa jest wiecznym, smutnym burakiem dlatego, że brak mu starego klanu z przyszłości i dlatego też zamierza ogarnąć po cichaczu tą zakazaną technikę.
Przyjaciele:
-Izumi Nara. Popularna. Uwielbiana przez chłopaków złośnica. Lubi dokuczać Sachiko, przez co są między nimi ciągłe sprzeczki, ale mimo wszystko obie przyjaźnią się ze sobą i dogadują. Jest również bardzo pewna siebie oraz nie boi się mówić głośno tego co myśli. Dlatego też często Sachiko przychodzi do niej porady i żeby się wyżalić, gdyż wie, że Izumi zawsze ją wysłucha.
Wrogowie: Brak na razie.
Wątki miłosne: Tak
Przemoc: Tak
Uwagi: ---
Ostatnio zmieniony przez Senpai 2016-02-22, 17:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Joker


Dołączył: 15 Lut 2016
Posty: 208
Wysłany: 2016-02-22, 17:02     


Sasuke jest zażenowany długością Twojej historii, ale nie będzie tego okazywał. Oczywiście bierę. <3
 
     
Mhrok


Dołączył: 14 Lut 2016
Posty: 62
Wysłany: 2016-02-23, 23:00     

Imię i nazwisko: Daisuke Uzumaki
Uniwersum: Naruto
Wiek: 14 lat
Wygląd: Klik!
Historia:
Piętnaście lat temu w szpitalu w Konosze przyszła na świat para bliźniaków. W wyglądzie były one wiernymi kopiami matki, zaś charakter odziedziczyła po jedynie córka. Syn, podobnie jak matka, był spokojny, opanowany i nieco wycofany. Dzieci dorastały w bardzo kochającej się rodzinie, bla bla bla.
Mniej więcej jak dzieci miały po pięć lat, u ich niedalekich znajomych przytrafił się niecodzienny koszmar. Rodzice Hotaki Midoriki - jednego z najlepszego przyjaciela bliźniaków - zostali zamordowani przez ninja z nieznanej dla nikogo wioski. Co gorsza Daisuke oraz Sakuya byli przy tym i patrzyli na śmierć rodziców swojego przyjaciela. Dzieci jednak nie miały okazji nawet przez chwilę zobaczyć morderców, a przynajmniej tak się wydawało wszystkim dorosłym. Daisuke miał okazję zobaczyć pewien szczegół w wyglądzie oprawców - ich czerwone oczy z dziwnymi plamkami zamiast źrenic. Wydawało mu się to straszne, co tylko jeszcze bardziej potęgowało poczucie zagrożenia ze strony nieznanych mu ludzi.
Od tamtego strasznego wydarzenia minęło już prawie dziesięć lat. Suzuya i Hotaka co prawda nie zapomnieli o tamtym zdarzeniu, jednak zaszyło się ono w głębokich częściach ich pamięci. Oto nadszedł dzień, w którym odbywa się uroczystość ukończenia przez nich Akademii i przydzielenia ich do drużyn. Wszyscy byli tym niezwykle podekscytowani.
Rodzina:
- Ojciec -> Naruto Uzumaki
- Matka -> Hinata Uzumaki
- Siostra bliźniaczka -> Sakuya Uzumaki
- Kuzyn -> Hotaka Midoriko
Czas i miejsce akcji: Konoha, mniej więcej podczas trwania ostatniego filmu, jednak jest to przesunięte w czasie, żeby dzieciaki dopiero teraz kończyły akademię. Oryginalne postacie niech mają gdzieś po 34-35 lat
Cele postaci: - rozwinąć Byakugan, żeby móc wykorzystywać go w stu procentach w walce
- zakochać się
- sprawić, żeby ojciec był z niego dumny, nie zawieść go
- w przyszłości pójść w ślady ojca i zostać Hokage
- poznanie okoliczności śmierci rodziców Hotakiego
Przyjaciele: Tsukami Akame - jest to przyjaciółka bohatera, jak i jego siostry, i kuzyna, od najmłodszych lat dzieciństwa. Praktycznie wspólnie się wychowywali, ufają sobie nawzajem i pomagają w potrzebie. Sama Tsukami jest osobą bardzo odważną i przebojową, stoi trochę w kontraście do spokojnej i opanowanej osobowości Daisuke.
Wrogowie: póki co nie posiada
Wątki miłosne: Tak
Przemoc: Tak
Uwagi: Po prostu fajnej zabawy :D
 
     
Joker


Dołączył: 15 Lut 2016
Posty: 208
Wysłany: 2016-02-24, 15:39     


Ty wiesz.
 
     
Chmurek 


Wiek: 27
Dołączył: 01 Mar 2016
Posty: 39
Wysłany: 2016-03-03, 14:06     

Imię i nazwisko + ksywka
Connor Stevens

Uniwersum: Pokemon.
Wiek: 24.
Wygląd:
Historia: Pokój ukrywał się w cimnej poświecie nocy. Jednym światłem w pokoju był słabe, sztuczne światło sączące się z małycch ekraników przenośnej konsoli Nintendo 3DS. Dwudziestocztero letni mężczyzna drzemał w swoim łóżku z urządzeniem w ręku, na ekranie którego wesoło skakało kilka stworków zwanych pokemonami. Zegar na wyświetlacczu gry wskazywał niemalże drugą w nocy. Czas szybko płynął, kiedy poświęcało się go zdobywanie kolejnych leveli. W pokoju było niemal zupełnie cicho, nie licząc cichego dźwięku lodówki dochodzącego z kuchni, tykania zegara na ścianie i cichego szumu wiatru za oknem. Mężczyzna poruszył się niespokojnie, a konsola w jego dłoni zaświeciła mocniej. Pojawił się na niej komunikat dotyczący aktualizacji. Nie było to jednak zapytanie o jej przeprowadzenie, a informacja. Wiadomość zniknęła, a jej miejsce zastąpił napełniajacy się pasek postępu pobierania nowego oprogramowania. 5%, 6%, 7%. Kolejne cyfry zastępowały swoje poprzedniczki, nieubłagalnie ściagając liczbę sto.
Gdyby ktoś stał na zewnątrz mieszkana, w którym mieszkał chłopak, mógłby zeznać, że równo o godzinie drugiej w nocy z jednego z okien mieszkania przez krótki okres czasu sączyło się oślepiające, jaskrawe, niemal białe świato. Zniknęło równie szybko jak się pojwiło. Gdyby ktoś znajdował się wtedy w mieszkaniu mogłby dodać, że ze swojego łóżka zniknął wtedy młody mężczyzna, po którym pozostała jedynie niedzialajaca konsola Nintendo 3DS.
Connora obudził delikatny powiew wiatru na twarzy. Usiadł gwałtownie, przekonany, że zanim się kładł zamknął okna. To co zobaczył przeszło jednak jego najszczersze wyobrażenia. Siedział w swojej piżamie na środku wielkiej łąki pokrytej tysiącami kwiatów, choć powinna być zima, a nad nim, na błękitnym niebie świeciło słońce. Było mu ciepło i przyjemnie. Przekonany, że nadal śni uszczypnął się, ale nie przyniosło to oczekiwanego skutku.Rozjerzał się wokół siebie, a jego spojrzenie spadło na wielkiego motyla lecącego parę metrów od niego. Znał go, rozpoznał od razu, a jednak wiedział, że nie pwoinien go widzieć. Butterfree. Pokemon. Postać z gry. Czy on? Nie to niemożliwe?
Chwiejnie wstał spoglądając w dół wzgórza, na którym się znalazł. Przed nim rozciągała się niewielka wioska otoczona lasem. I choć nigdy tutaj nie był w jego umyśle pojawiła się jego nazwa. Była przecież tak oczywista, a zarazem tak nierealna i prawdopodobna. Oto on, Connor Stevens, człowiek XXI wieku znalazł się w Pallet Town - mieście z gry komputerowej.
Zamknął oczy.
Rodzina: Poza ramami gry. Matka i siostra z tej bliższej.
Czas i miejsce akcji:Pallet Town, czas nieznany .
Cele postaci: Znaleźć sposób na powrót do domu.
Przyjaciele: Brak.
Wrogowie: Brak.
Wątki miłosne: Tak, poproszę.
Przemoc: Tak.
Uwagi: Fajnej przygody po prostu.
 
     
Joker


Dołączył: 15 Lut 2016
Posty: 208
Wysłany: 2016-03-03, 19:19     


Nie wypuszczę Cię.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama~ Pokemon Crystal ~


~ Beyond Undertale ~


~ PokeTail ~


~ Death City ~


~ New Generation ~


~ Shinju Regashi ~
ShinjuRegashi

~ Black Butler ~
BlackButler

~ Horizon ~


~ Crystal Empire ~


~ Yousei ~


~ Pokemon Silver ~


~ Era Bleacha ~


~ Hogwart Dream ~
HogwartDream

~ Hentai Island ~


~ Darkest Night ~


~ DysHarmonia ~
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13