Wishmaker Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wojownicza Żaba Ninja
Autor Wiadomość
Arystoteles
Filozof

Wysłany: 2016-02-24, 19:17     

- Nie szkodzi, w każdym razie ciekawe imię, "Flame" trochę nie pasuje do wodnej żaby, ale co mnie to. Ten ruch o który pytasz to Cut, nauczyłem się go od mojego starszego brata. Wyglądem przypomina trochę nasz podstawowy Pound, lecz z tą różnicą, że jest w stanie całkiem nieźle pociachać, oczywiście nie jest to jakiś super ruch, ale można się dzięki niemu wyróżnić, heh.
Powiedział z lekkim uśmiechem, a wasza rozmowa może i krótka, ale wystarczyła, abyś dotarła do Akademii nim się zorientowałaś. Już mieliście wejść do budynku, gdy waszą drogę zastawił Shiren.
- A gdzież to dzieciaczki były, hmm? Mam nadzieję, że nie wpakowaliście się w żadne kłopoty.

REKLAMA 
Wilkeł

Wysłany: 2016-02-24, 21:13     

Koori 
Wilkeł

Wysłany: 2016-02-24, 21:13     

- Widziałam. Całkiem nieźle to wyglądało, serio - rzuciłam jeszcze, a potem zatrzymuję się gwałtownie. Patrzę na Shirena lekko zaskoczona. Akurat tędy przechodził, czy... czy może ktoś już na nas doniósł, czy coś? Może ktoś coś widział... Albo ten... Sama nie wiem. W każdym razie uśmiecham się niewinnie
- Kłopoty? My i kłopoty? Nie, Mistrzu Shirenie, wszystko w całkowitym porządku - rzucam nadal zachowując swój uśmiech. A przynajmniej się staram, czy coś... Patrzę na żabę zastanawiając się czy mnie wyda czy nie

Arystoteles
Filozof

Wysłany: 2016-02-24, 21:31     

Kaito z poważną miną przytaknął na Twoje słowa bez jakichkolwiek emocji, istna skała. Shiren chwilkę na was popatrzył, a następnie zaśmiał się głośno i dosyć wesoło.
- Ach, rozumiem. W każdym razie cieszę się, że nie robiliście niczego głupiego, a zwłaszcza wchodzenie do tego lasu. Od dłuższego czasu grasuje tam grupka Rattat pod przywództwem groźnego Raticate. Kilkoro śmiałków chciało ich pojmać, aczkolwiek byli głupi i ich nie docenili, a cały czas się przemieszczają, więc trudno ich namierzyć. W każdym razie jeśli jesteście głodni możecie iść na stołówkę, albo rozejrzeć się trochę, bo do egzaminu zostało jeszcze trochę czasu, życzę wam powodzenia.
Po tych słowach prawdopodobnie się uśmiechnął, gdyż jego twarz nie miała żadnych ust czy czegokolwiek, byś mogła to określić, a następnie odleciał. Swoją drogą, mógłby wam powiedzieć wcześniej o jakiś wściekłych szczurach grasujących w okolicy, ehhh. Ty natomiast wciąż stoisz z Kaito przed wejściem do Akademii.

Koori 
Wilkeł

Wysłany: 2016-02-24, 21:44     

Westchnęłam głośno
- Ekstra - skwitowałam jedynie całą sytuację, patrząc na Kaito - Tylko szkoda, że nikt wcześniej nic nie powiedział... Mamy chwilę czasu... Słuchaj... nie nauczyłbyś mnie może tego Cut? Albo chociaż pokazałbyś jeszcze raz? Ten ruch jest całkiem interesujący - rzuciłam po chwili. Cóż, w każdej wolnej chwili należy się dokształcać jeżeli jest na to szansa... W dodatku żabol wyglądał na dość... silnego i w ogóle...

Arystoteles
Filozof

Wysłany: 2016-02-24, 22:43     

Kaito wzruszył ramionami, a następnie wyszedł kawałek naprzód, odwrócił się, spojrzał na Ciebie i przywołał dłonią, abyś za nim poszła. Skierowaliście się na polankę na której wcześniej trenowałaś celność.
- Zatem, użycie Cut w wielu aspektach przypomina Pound z tą różnicą, że skupienie energii polega także na uformowaniu tego w coś na wzór pazura. Nie jest to jakoś wybitnie trudna technika, ale trochę trzeba ją poćwiczyć.
Po tych krótkich wyjaśnieniach uformował w łapce coś na kształt małego pazura, a następnie wykorzystał go i przeciął jedną z okolicznych tarcz.

Koori 
Wilkeł

Wysłany: 2016-02-25, 01:34     

Słuchałam uważnie Kaito przyglądając się jednocześnie. Teoria jest istotna, ale to praktyka czyni mistrza... Gd jego prezentacja dobiegła końca, staram się powtórzyć jego ruch, skupiając energię bardziej na zewnątrz niż wewnątrz łapy i uformować ją jak on w ostry kształt zdolny przeciąć tarczę. Ten ruch na pewno niezwykle się przyda, i to nie tylko podczas egzaminów, ale także i w misjach czy w ogólnym szkoleniu jakie mnie, mam nadzieję, niedługo czeka. Oby teoria była zaliczona... I oby udało się zaliczyć również praktykę... Tylko tego mi do szczęścia brakuje

Arystoteles
Filozof

Wysłany: 2016-02-26, 17:36     

No cóż, trenowałaś ten ruch dosyć długo, aczkolwiek nie udało Ci się go opanować, za to Twój Pound zyskał trochę na sile + (0.5 lvl). Mimo wszystko, Kaito pochwalił Cię i stwierdził, że jak na pierwszy raz to całkiem nieźle Ci wyszło. Do egzaminu zostało trzydzieści minut, lecz Twój towarzysz stwierdził, że będzie wracał do budynku. Oczywiście żabka powiedziała, że możesz zostać, a on zadeklarował się, iż jeśli nie pojawisz się na dwie minuty przed rozpoczęciem to on przyjdzie po Ciebie, co zrobisz w takiej sytuacji?

Koori 
Wilkeł

Wysłany: 2016-02-28, 19:22     

Zastanawiam się jakiś czas, ale potem kręcę głową
- Idę z tobą, nie chcę mieć potem jakiś problemów - rzuciłam do Kaito. Może i nie opanowałam ciosu, ale zawsze moje ataki stały się silniejsze, no a poza tym ogólnie urosłam w siłę. Jednak nie chcę nawet ryzykować spóźnienia się na egzamin praktyczny, na czym on by nie polegał. Już nie mogę się doczekać. Wraz z żabem wchodzę do środka zadowolona i kierujemy z powrotem pod Salę A, gdzie mają być wywieszone wyniki. Nie mogę się doczekać... Mam nadzieję, że zdałam... Oby...

Arystoteles
Filozof

Wysłany: 2016-03-01, 16:22     

Postanowiłaś nie ryzykować i udać się za Kaitem pod salę A. Okazało się, że czekało już kilka innych żabek na wyniki, w tym Rekka. Z czasem korytarz zaczął się zapełniać innymi przedstawicielami Twojego gatunku, aż w końcu po trzydziestu minutach wywieszono wyniki. Wszyscy rzucili się na drzwi i mało ich nie wyważyli. Ledwo zdołałaś dojrzeć swoje nazwisko, a obok napis "zdała". Okazało się, że wielu z was miało podobny napis w tym Kaito i Rekka, aczkolwiek znalazły się osobniki, którym się nie poszczęściło. Gdy nastał spokój z korytarza wyłonił się Shiren wraz ze swoim pomocnikiem, Xangiem.
- Gratuluje wszystkim. Tym, którym się nie poszczęściło szczere kondolencje i zapraszam was za rok. W każdym razie, prosiłbym teraz wszystkich, którzy zdali o to, by udali się wraz ze mną i Xangiem na miejsce drugiej części egzaminu.
Po tych słowach owad się odwrócił i wraz ze swoim pomocnikiem skierowali się wgłąb korytarza.

Odpowiedz do tematu