Wishmaker Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki
Autor Wiadomość
Galliusz

Wysłany: 2016-04-11, 20:02   Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki  

W poprzednich odcinkach:
Cytat:
Po znalezieniu zdjęcia Akiry i Patamona, Mariko wraz z Nekonshi postanowiły odwiedzić miejsce, w którym dziewczyna znalazła kocicę. Niedługo po tym, jak tam dotarły, portal do DigiŚwiata otworzył się, przepuszczając na stronę ziemską skołowanego Kunemona, który po krótkiej walce został pokonany i rozbity na dane. Nie minęły nawet dwie minuty, gdy z krzaków wyłonił się chłopak, dając nastolatce kopertę z wiadomością, jak się później okazało, od Kenjiego Kawaguchiego – tamera, który poszukiwał innych ludzi, powiązanych tak jak on z Digimonami.
Tego samego wieczoru Hanatori próbowała wypytać ojca o wszystko, co wie o Cyfrowym Świecie, jednak rozmowa skończyła się kłótnią oraz ucieczką do pokoju, skąd też szatynka nie wyszła do następnego ranka, kiedy udała się w kierunku mieszkania tajemniczego Kenjiego i jego DigiPartnera, Muchomona. Aktualnie zaś nasza dwójka odważnych nastolatków zmierza w kierunku podziemia budynku w czasie budowy, gdzie poprzedniej nocy doszło do wybuchu, prawdopodobnie związanego z pojawieniem się silnego Digimona...

- No… tak, denerwuję się – odparł nieco zaskoczony pytaniem Kenji. – Spotkałem dość digimonów, by wiedzieć, że niektóre z nich potrafią być bardzo nieprzyjemne i… niebezpieczne – gdy chwilę później zagroziłaś mu śmiercią w zamian za tchórzostwo, chłopak nieco oniemiał. Chyba nie spodziewał się takich słów z twoich ust. Jednakże nie skulił się czy coś. Opanował się i rzekł stanowczym tonem: – Oczywiście, że cię nie zostawię! Gdybym się bał w takim stopniu, nie przychodziłbym tutaj, ani nie prosił cię o pomoc! No to chodźmy.
Zeszliście na sam dół schodów do zawalonej gruzem piwnicy. Nie musieliście długo szukać obiektu zainteresowań. Wasze digimony szły nieco z przodu i Tailmon po wyjrzeniu zza jednego z filarów dałą wam znak, byście podeszli. Pod wielką dziurą w suficie, na kupie kawałków betonu drzemał sobie taki stwór:
- No i jest – szepnął Kenji.
Tymczasem wilkopodobny stwór otworzył oczy i zaczął węszyć, podnosząc łeb.
- Czuję was! – warknął. – Nie chowajcie się, mięso, bo nie spodoba się wam, jak sam zaraz do was podejdę! – zagroził wam.
- Ee, to co robimy? – spytał Agi. – Ruszamy w bój, czy wpierw gadka?
- I tak go już nie zaskoczymy, ale jak chcesz, możesz podjąć ostateczną decyzję – rzekł do ciebie chłopak.

REKLAMA
Unlucky Wish

Wysłany: 2016-04-14, 19:48     

Mintori
Unlucky Wish

Wysłany: 2016-04-14, 19:48     

Nie jest dobrze. Widzę kły i potęgę emanującą z wilka, który chociaż jest niższy ode mnie, to nadal wygląda groźnie. Ja... po prostu nie wiem, co powiedzieć...
"Czemu zgrywałam taką odważną przed poznaniem zagrożenia? Czemu nie mogłam z tym poczekać do zajrzenia tutaj?"
Boję się nieznacznie, że Kenji zginie i że to będzie moja wina. Nie chcę się czuć winna, dlatego bez słowa wskazuję mu, żeby trzymał się jak najdalej stąd. Następnie kiwam na Nekonshi, by wyszła ze mną... i wychodzę. Mam tylko nadzieję, że uda mi się zagadać tego stwora na tyle, by Kawaguchi bezpiecznie uciekł albo chociaż obmyślił plan na zasadzkę.
- Hej. Jestem Mariko, nie mięso - przedstawiam się od razu, przechodząc do sedna sprawy. Ja mu dam mięso... - Chciałam sprawdzić, co tu się stało w nocy i... muszę przyznać, że to ciekawe, rozmawiać z Digimonem. Nie jesteś jak większość z was, która się dostaje na naszą stronę, ale skoro potrafisz mówić, to rozumny też pewnie jesteś. Nie chcę cię skrzywdzić, jednak jednocześnie chcę od ciebie zapewnienie, że nie skrzywdzisz żadnego człowieka. Inaczej będę musiała cię zniszczyć...

Galliusz

Wysłany: 2016-04-19, 18:51     

Nekonshi odkiwnęła ci i razem wyszłyście zza filara, by stanąć naprzeciw wilka. Digimon zaśmiał się.
- Co za urocze maleństwa – rzekł szyderczo. – I nie obchodzi mnie twoje imię, człowieku, dla mnie jesteś mięsem – kiedy wspomniałaś to że inne digimony nie są zbyt rozmowne, ponownie się zaśmiał. – Oczywiście, że jestem rozumny, większość digimonów jest. Tylko że większość tych słabych patałachów, którzy pchają się do tego świata nie zważa na pewne ryzyko jakie wiąże się z podróżą. Słabiaki nie potrafią utrzymać swoich danych w kupie i tracą je, a ich umysły zostają uszkodzone. Jednak ja nie jestem jakimś Childem, ale Adultem – kiedy zasugerowałaś, że możesz go skrzywdzić, wybuchł śmiechem po raz trzeci i najgłośniejszy, aż pył posypał się z sufitu. – Dobry żart. Ty chcesz zniszczyć mnie? Ludzie nie mogą mi nic zrobić, a ten twój oswojony kotek… Proszę cię, żaden Child nie da rady Garummonowi – odparł, spoglądając na was z pogardą. – Jako że mnie rozbawiliście dam wam trochę czasu forów nim ruszę za wami w pogoń. No dalej! Jazda! Za nim się rozmyślę! – warknął, powstając ze swego leża.
Swoją drogą zauważyłaś po drugiej stronie jakieś przemykające cienie. Czyżby Kenji i Agi szykowali się do ataku od tyłu? Niemniej chyba ty i Nekonshi też powinnyście się przygotować do walki, jeśli nie chcesz uciekać.

Mintori
Unlucky Wish

Wysłany: 2016-06-21, 23:14     

- Naprawdę masz wysokie mniemanie o sobie.
Nie wiem, co planują Kenji i Agi, ale nic się nie stanie, jeśli kupię im trochę czasu. Nie boję się, chociaż to bydle wydaje się być duże... i rzeczywiście chyba sądzi, iż jest jakimś olbrzymem. Że niby ja mu nie dam rady? Poza tym Nekonshi nie jest sama, bo jest tu jeszcze Agi. Wszystko będzie dobrze i w to wierzę... bo po prostu tak łatwo się nie poddam.
- Dzięki za propozycję, ale nie skorzystamy. Ucieczka nie jest w moim stylu - obdarzam digimona takim typowym, ponurym spojrzeniem, bez żadnych uczuć.

/tu potem będzie taktyka, ale na mobilnym digidex mi się nie ładuje :C/

Odpowiedz do tematu